O firmie

Szanowni Państwo,

 

Sklep e-medicalmarket.pl ma zapewnić naszym Klientom dostęp do najbardziej powszechnych i wymaganych akcesoriów i urządzeń, elementów ochrony stosowanych w obszarze diagnostyki obrazowej i wielu innych. Sklep pozwala na szybkie i skuteczne zamówienie towaru lub uzyskanie go bez zbytecznych procedur i kosztów instalacji.
Zamierzamy sklep rozwijać i skrupulatnie dodawać i zwiększać listę produktów zgodnie z opiniami i zapotrzebowaniem użytkowników i naszych klientów.

 

Firma Medical Market Sp. z o. o. jest autoryzowanym dystrybutorem sprzętu do diagnostyki obrazowej wiodących producentów w branży medycznej. Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu placówek medycznych, rozpoczynając od projektowania pomieszczeń diagnostycznych, a kończąc na oddaniu aparatów do użytkowania. Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu naszych profesjonalistów możemy zagwarantować Państwu najwyższej jakości doradztwo i obsługę. Mając na uwadze ciągły rozwój, nasi pracownicy doskonalą swoje umiejętności oraz nieustannie podnoszą kwalifikacje dzięki szkoleniom w Polsce i u naszych zagranicznych partnerów.

 

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości, innowacyjne rozwiązania w diagnostyce obrazowej placówkom medycznym, aby zapewnić pacjentom najwyższy poziom opieki medycznej a personelowi medycznemu najnowocześniejsze technologie i komfort pracy.

Zarząd firmy Medical Market Sp. z o. o.