Jednostka silnikowa do pozycjonera RTG pediatrycznego "bobiks" OCTOROLL® UM-02

  • Producent: OCTOSTOP
  • Dostępność: Brak Brak
    Czas realizacji w przypadku niedostępności towaru: około 7 dni
  • szt.
  • Cena brutto: 97 514,40 zł 79 280,00 zł

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Czas dostawy od każdego producenta jest różny i widnieje tuż pod nazwą produktu.

Jeżeli natomiast dostępność produktu oznaczona jest jako "dostępny" towar wysyłamy w ciągu 24 godzin. 

Do Państwa dyspozycji są dowolne sposoby dostawy: odbiór osobisty, Poczta Polska i kurier.

Towary mogą być objęte gwarancją producenta lub dystrybutora. Szczegółowe warunki gwarancji i czas jej trwania podawane są w karcie gwarancyjnej wystawionej przez gwaranta, w przypadku gdy została dołączona do towaru. 

Sklep, najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki z reklamowanym towarem, ustosunkuje się do złożonej reklamacji i poinformuje Klienta o dalszym postępowaniu. Koszty poniesione przez Klienta związane z odesłaniem towaru reklamowanego do Sklepu (przesyłka ekonomiczna), Sklep zwraca po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji.

Moduł silnika:

Silniki: dwa 13-komutatorowe dc najwyższej jakości. Natychmiastowe uruchamianie i zatrzymywanie.

Biegi: dwa typy robaków. Zapewnij mocny hamulec wewnętrzny, gdy nie obraca się.

Rama: mocne aluminium wykonane z komputerową precyzją.

Bateria: uszczelniony kwas ołowiowy, 12 woltów (w zestawie), o przewidywanej żywotności ponad trzy lata.

Kontroler akumulatora: 13,8 V prądu stałego, z migającą czerwoną diodą przy 50% rozładowaniu, wskazujący na konieczność doładowania, aby przedłużyć żywotność akumulatora.

Odbiornik radiowy: częstotliwości rf z 256 kodami bezpieczeństwa. Odporność na lokalne zakłócenia przychodzące, które jednak muszą być akceptowane.

Przełączniki: a) główny z led .. B) przełącznik lokalnego obrotu, typ czuwakowy, zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przeciwny do ruchu wskazówek zegara, zastępuje moduł zdalnego sterowania.

Maksymalna waga: 16 kg. Lub do 25 kg z opcjonalną szerszą i mocniejszą deską.

Wymiary: 37 l x 18 h x 16,5 w cm; 4 kg; element stopy: 28 l x 10,5 godz. X 10 w cm; 800 gm.

 

Moduł zdalnego sterowania:

Bateria: 9 v. Alkaliczna (w zestawie), dobra przez ponad rok. Brzęczyk w module silnika ostrzega o niskim poziomie naładowania akumulatora (7 woltów).

Przełączniki: dwa wyłączniki czuwakowe, dla obrotów zgodnych z ruchem wskazówek zegara i przeciwnych do ruchu wskazówek zegara. Przyciski są wpuszczone, aby zapobiec przypadkowemu uruchomieniu. Jednoczesna aktywacja obu przełączników powoduje buczenie, ale brak działania lub uszkodzeń.

Zgodność: z przepisami FCC część 15. Ewentualne wychodzące zakłócenia lokalne muszą być akceptowane w odległości 235 m. Promień; weryfikacja musi być przeprowadzona przed operacją i modyfikacją kodów bezpieczeństwa, jeśli to konieczne.

 

Ładowarka:

Typ: zatyczka ścienna, zatwierdzona przez csa i ul. Oceniono 800 ma.
Wejście: 110 v. Ac. Wyjście: 15 do 17 woltów ac. Po podłączeniu umożliwia działanie urządzenia.
Adapter 220 V jest dostępny jako opcja.
Wyjście: 15 do 17 woltów ac. Po podłączeniu umożliwia działanie urządzenia.

Radiolog pozostaje chroniony przed promieniowaniem, a jednocześnie ma ciągłą kontrolę nad pacjentem, a asystenci nadzorują go z bezpiecznej odległości.

Urządzenie jest całkowicie bezprzewodowe, ponieważ jest zasilane bateryjnie i sterowane sygnałami radiowymi. Poziom naładowania baterii wystarcza na przeciętny dzień pracy, który może nawet trwać podczas ładowania. Zatrzymania są natychmiastowe, a hamulec utrzymuje dziecko idealnie nieruchomo podczas ekspozycji.

Lekkie i kompaktowe urządzenie jest odkładane na półkę pod ciągłym ładowaniem w celu natychmiastowego użycia w dowolnym momencie.

 

Dostosowuje się natychmiast do dowolnego urządzenia OCTOPAQUE® i do każdego aparatu rentgenowskiego